Nowoczesny katalog stron o tematyce transportu.

Katalog stron transportowych

Katalog stron - transportowych

Ogólnopolska baza stron Internetowych o tematyce transportowej


Kontakt
Potrzebujesz pomocy? Chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszej ofercie? Zapraszamy do kontaktu - Kontakt.
Opinie o firmach
  • Paweł: Wygląda na naprawdę solidną firmę. Współpracę z firmą oceniam na solidne cztery.... Czytaj więcej »

As-Car wynajem samochodów

As-Car wynajem samochodów Firma As-Car to wypożyczalnia samochodów z Gdańska, która oferuje usługi wynajmu samochodu na terenie całego Trójmiasta (Gdańsk, Gdynia Sopot ) oraz jego okolicach. Wynajem auta odbywa się drogą telefoniczną bądź po przez
wypełnienie formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej. Oferujemy kilkanaście samochodów na wynajem, w różnych klasach standardu: samochody 3 drzwiowe, 5 drzwiowe, samochody typu kombi czy samochody 7 osobowe typu van.
Wynajmując samochód w firmie As-car, klienci mają gwarancję bezpieczniej i komfortowej jazdy - samochody są regularnie serwisowane oraz przygotowywane do najdłuższych tras. Klienci wynajmujący samochód, mogą liczyć na jego dostawę i odbiór w wybranych przez siebie miejscach o określonej porze, jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę. Oferujemy także możliwość wynajmu długoterminowego oraz specjalną ofertę dla firm. Jeśli szukasz samochodu na wynajem w przestępnej cenie, zapoznaj się z ofertą wypożyczalni aut As-Car.

Szczegóły strony ascar-rent.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę ascar-rent.pl:

As-Car wynajem samochodów